Jordania - Ziemia Św. 2018 (8dni, samolot)
01 – 08.03.2018r.

1 DZIEŃ: WARSZAWA – TEL AWIW
Spotkanie w Warszawie na lotnisku Okęcie przy stanowisku PATRON TRAVEL o godz. 12:30. Wylot do Tel Awiwu o godz. 15:05. Przylot na miejsce o godz. 19:50. Transfer do hotelu w Galilei. Nocleg.
2 DZIEŃ: MAGDALA – GÓRA TABOR – NAZARET – KANA
Śniadanie. Wizyta w Magdali – miejscu pochodzenia Marii Magdaleny. Przejazd na Górę Tabor – Górę Przemienienia. Przejazd do Nazaretu – miejsca dzieciństwa Jezusa i wizyta w Bazylice Zwiastowania oraz w Domu św. Józefa. Kana Galilejska – odnowienie przysięgi małżeńskiej. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
3 DZIEŃ: KAFARNAUM – GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW – TABGHA– JORDAN
Śniadanie. Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim. Wizyta w Kafarnaum i przejazd na Górę Błogosławieństw. Tabgha – Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz Kościół Prymatu św. Piotra. Rzeka Jordan – możliwość odnowienia przyrzeczeń Chrztu Świętego. Przejazd na przejście graniczne Izrael/Jordania. Przejazd do Ammanu. Obiadokolacja. Nocleg.
4 DZIEŃ: AMMAN – GÓRA NEBO – MADABA – JERASH
Śniadanie. City Tour po Ammanie: pozostałości starożytnej Filadelfii, rzymski amfiteatr, cytadela z fragmentami rzymskich, bizantyjskich i arabskich budowli, świątynia Herkulesa i fortyfikacje odnowione przez Umajjadów. Wyjazd do Jerash, zwanego „Pompejami Wschodu”: owalne forum, dwa teatry, hipodrom, łuk triumfalny oraz ruiny kilkunastu kościołów z czasów Bizancjum z mozaikami podłogowymi. Przejazd do Madaby – słynącej z mozaiki mapy Palestyny i Dolnego Egiptu pochodzącej z VI w. n.e. w kościele św. Jerzego. Wizyta na Górze Nebo. Przejazd do Petry. Obiadokolacja. Nocleg
5 DZIEŃ: PETRA
Śniadanie. Zwiedzanie Petry – „różowego miasta Nabatejczyków”: Skarbiec, amfiteatr, Grobowce Królewskie. Przejazd na granicę z Izraelem. Przejazd do Betlejem. Obiadokolacja. Nocleg.
6 DZIEŃ: BETLEJEM – JEROZOLIMA
Śniadanie. Zwiedzanie Betlejem – Bazylika Narodzenia Pańskiego, Grota Narodzenia, kościół św. Katarzyny. Wizyta na Polu Pasterzy. Przejazd na Górę Oliwną: Kościół Pater Noster, miejsce Wniebowstąpienia, Kościół Dominus Flevit, Ogród Getsemani i Kościół Wszystkich Narodów. Obiadokolacja. Nocleg.
7 DZIEŃ: JEROZOLIMA – AIN KAREM
Śniadanie. Zwiedzanie Starego Miasta w Jerozolimie: kościół św. Anny, sadzawka Betesda, konwent Ecce Homo, Droga Krzyżowa (Via Dolorosa), Bazylika Grobu Bożego, Kalwaria. Przejście na Górę Syjon: Opactwo Zaśnięcia NMP, Wieczernik. Ściana Płaczu. Przejazd przez zachodnią część miasta do Ain Karem: kościół Nawiedzenia NMP i św. Jana Chrzciciela. Obiadokolacja. Nocleg.
8 DZIEŃ: TEL AWIW – WARSZAWA
Śniadanie. Przejazd na lotnisko w Tel Awiwie. Wylot do Polski o godz. 11:50. Lądowanie w Warszawie na lotnisku Okęcie o godz. 14:50.

Koszt: 3550 zł/ osoba

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA i GODZINY LOTÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE.

CENA ZAWIERA: przelot samolotem; opłaty lotniskowe; transfery autokarem; 7 noclegów w hotelu: 2*/3* (pokoje 2-, 3-osobowe); 7 śniadań i 6 obiadokolacji; opiekę pilota; ubezpieczenie KL, NNW i choroby przewlekłe; podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu i innych opłat związanych z realizacją programu – 150USD/os. (płatne na miejscu); posiłków i napojów na pokładzie samolotu; napojów do obiadokolacji; zwyczajowych napiwków; dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (2,5% lub 7,5% ceny); dopłaty do pokoju jednoosobowego (690PLN); wydatków osobistych

UWAGA: Na czas wyjazdu należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki. Paszport nie może zawierać pieczątek m.in. syryjskich, libijskich i libańskich!

Transfer na lotnisko: Białystok - Warszawa Okęcie

Warszawa Okęcie - Białystok  - dodatkowo płatny

Zapisy - tel: 513 634 279 bądź w parafii Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku

Ilość miejsc ograniczona - zapisy do końca listopada 2017 r.