WIZYTA DUSZPASTERSKA 2018/2019 ROKU (KOLĘDA)
w parafii Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku

27 grudnia (czwartek) od godz. 16:00
Kuriany – wieś, BLOK: ul. Borsucza 6 A;

28 grudnia (piątek) od godz. 16:00
BLOKI: ul. Borsucza 6, 8, 10,

29 grudnia (sobota) od godz. 9:00
Kolonie Kurian, Płoskie;
ul. Myśliwska 2, ul. Borsucza,
ul. Sępia, ul. Kormoranów.

2 stycznia (środa) od godz. 16:00
ul. Suchowolca, ul. Stawowa; ul. Dojlidy Fabryczne,
ul. Nowowarszawska, ul. Ciołkowskiego,

3 stycznia (czwartek) od godz. 16:00
ul. Zagłoby, ul. Kmicica, ul. Naftowa, ul. Ciesielska,
ul. Mokra, ul. Iglasta,

4 stycznia (piątek) od godz. 16:00
ul. Baranowicka, ul. Juranda, ul. Serwitutowa; ul. Liściasta;

5 stycznia (sobota) od godz. 14:00
ul. Dojnowska, ul. Źródlana, ul. Dojnowska 60A (blok), ul. Leśna 40, 41, 42;

7 stycznia (poniedziałek) od godz. 16:00
BLOKI: ul. Leśna 37, 38, 39, 45;

8 stycznia (wtorek) od godz. 16:00
BLOKI: ul. Sowlańska 38, 42, 44, 46;

9 stycznia (środa) od godz. 16:00
ul. Pozioma 2A (blok), ul. Podłużna, ul. Leśna, ul. Sowlańska;

10 stycznia (czwartek) od godz. 16:00
ul. Sobolewska, ul. Piaskowa, ul. Cała, ul. Hutnicza, ul. Pionowa;

11 stycznia (piątek) od godz. 16:00
ul. Gródecka, ul. Ceramiczna, ul. Górnicza, ul. Pozioma – do nr 45,

12 stycznia (sobota) od godz. 9:00
BLOKI: ul. Dojnowska 80 A, Dojnowska 80 B, Dojnowska 80 C;
od godz. 16:00 BLOKI: ul. Sowlańska 3, 3A, 3B, 3C; 7

14 stycznia (poniedziałek) od godz. 16:00
ul. Pozioma 47 – 73, ul. Kąpielowa, ul. Przejściowa,
ul. Plażowa, ul. Turystyczna;

15 stycznia (wtorek) od godz. 16:00
ul. Kolonijna, ul. Śmiała; ul. Nowatorska,
ul. Puchatka, ul. Zdrowa, ul. Zuchów, ul. Wczasowa;

16 stycznia (środa) od godz. 16:00
ul. Korzeniowskiego, ul. Kajki,
ul. Jacka Soplicy, ul. Szklarniana, ul. Wojskiego;

17 stycznia (czwartek) od godz. 16:00
ul. Szlachecka, ul. Rejtana, ul. Pana Tadeusza,
ul. Konrada, ul. Marcina, ul. Zaścianki 88 – 106;
ul. Szosa Baranowicka, ul. Kasztelańska,

18 stycznia (piątek) od godz. 16:00
ul. Rybacka, ul. Morska, ul. Bałtycka, ul. Bosmańska,
ul. Zaścianki 2 – 84, ul. Kasztelańska 29/1,

19 stycznia (sobota) od godz. 9:00
ul. Zabłudowska, ul. Wolińska, ul. Ordynacka, ul. Sterowa, ul. Albatrosa, ul. Rybitwy, ul. Masztowa, ul. Żaglowa, ul. Mewy; ul. Ruczajowa, ul. Oceaniczna;
od godz. 16:00
ul. Jachtowa, ul. Zagórki;
ul. Piracka, ul. Wydmowa, ul. Kotwicowa, ul. Szkwałowa,
ul. Okrętowa, ul. Rejsowa;

21 stycznia (poniedziałek) od godz. 16:00
ul. Komandorska, ul. Posejdona, ul. Sztormowa,
ul. Żeglarska; ul. Cumownicza, ul. Kapitańska, ul. Gminna;